Розробка та просування сайтів

  • Design
  • Development
  • Marketing
Результати нашої роботи
Ми реалізували багато успішних проектів і пишаємося своєю роботою! Всі наші сайти створені за допомогою найсучасніших технологій, щоб отримати сайт з потужним функціоналом.

Комплексна маркетингова підтримка та розробка сайту

Створення фірмового стилю, адаптивного сайту і просування (SEO, Adwords)

Первый в Украине сервис бронирования артистов и концертных залов

Строительная компания Mnogostroy занимаеться дизайнерским ремонтом квартир под ключ. Мы разработали Фирменный стиль, логотип, сайт и продвигаем сайт.

Разработка логотипа, фирменного стиля и сайта для компании SPORTMOTO – доставка мототехники из европы.

Создание и продвижение сайта строительной фирмы ATTIKA

Давайте знайомитись

Ми спеціалізуємось на графічному і веб-дизайні, розробці сайтів, а також інтернет-маркетингу. Наш шлях в сфері IT почався в далекому 2013 році і з того часу ми не перестаємо вдосконалюватися. Ми реалізували більше 100 успішних проектів і продовжуємо їх розвивати і обслуговувати. А тепер готові взятися за реалізацію Вашого!

Ми не женемося за кількістю клієнтів, нам важлива якість роботи і довгострокова співпраця. Ми весь час вчимося і вдосконалюємося, тому ми в курсі усіх новин про розробки, дизайн і інтернет-маркетинг. Наша команда готова запропонувати Клієнту унікальне і найправильніше рішення.

Більшість клієнтів звертається до нас лише з ідеєю, а ми втілюємо її! Потрібен логотип, фірмовий стиль, гарний сайт – легко! Але ми не зупиняємося на цьому, надаючи повний комплекс послуг в інтернет-маркетингу: SEO-оптимізація, контекстна реклама AdWords, SMM просування, крауд-маркетинг, E-mail маркетинг. Так, ми робимо все, щоб Ваша ідея не залишилась лише ідеєю, використовуючи усі веб-інструменти від логотипа до продажів.

Якщо Вам потрібен дешевий сайт і просування за 100 у.о., тоді Ви не наш клієнт. Я думаю, для Вас не секрет, що дешеве не буває добрим. Але якщо Ви все ще тут, тоді Вам буде цікаво, як ми робимо свою роботу. Перед початком роботи ми створюємо ТЗ, де описується кожна послуга і все, що в неї входить. Створюючи ТЗ, ми враховуємо Ваші можливості і додаємо все найнеобхідніше. Якщо у Вас є лише ідея проекту, то перед розробкою сайту потрібно розробити логотип. Якщо у Вас вже є сайт, розроблений, наприклад, в 2010 році, і Ви хочете його просувати, то ми почнемо з оновлення сайту. Ми не задираємо носа і враховуємо можливості Вашого бізнесу, тому з нами завжди можна домовитись.

Вам цікаво? Тоді продовжуємо!

Тож давайте по порядку про те, чим ми займаємося. Все починається з того, що ми з Вами зустрічаємося і обговорюємо Ваш проект. Після обговорення ми складаємо технічне завдання і робимо пропозицію.

До речі, можна обійтись без зустрічі, заповнивши бріф на сайті, зв’язавшись по Skype або по телефону. Ми точно знаємо, які питання ставити, щоб швидко зробити саме ту пропозицію, яка Вам сподобається. А наш шалений графік роботи дозволяє вийти на зв'язок в будь-який зручний для Вас час, навіть, якщо Ви знаходитесь на іншому континенті.

Приведемо трохи статистики: за час нашої роботи більше половини сайтів було створено віддалено не лише в Україні, а й за кордоном.

З кожним Клієнтом ми працюємо індивідуально короткими інтеграціями. Це означає, що після того, як ми взяли в роботу Ваш проект, ми не зникаємо до моменту його здачі, але й не набридаємо Вам щодня. Ми просто тримаємо Вас в курсі на кожному етапі розробки, щоб Ви отримали чудовий проект і не втомилися від нас.

Отже Ви отримали задоволення від створеного логотипу, фірмового стилю, сайту, тож тепер ми готові приступати до залучення клієнтів на Ваш сайт. Безумовно, створений нами сайт дуже гарний і функціональний, але, якщо його не показувати іншим користувачам, яким Ви потрібні, він не принесе прибуток.

Ми робимо комплексну пропозицію з інтернет-маркетингу, яка включає в себе усі види залучення трафіку. Усі, серйозно! Ні, чесно! Пропозиція включає в себе стратегію, бюджет-план, індивідуальну аналітику Вашого бізнеса в Мережі.

На цьому етапі все просто!

     
  • У Вас уже є бізнес-план. Тоді ми створюємо пропозицію під Ваш бюджет.
  • Ви ще на стадії ідеї і не знаєте, які затрати потрібні будуть для реклами в інтернеті. В такому випадку ми створюємо пропозицію від мінімально рекомендованого бюджету до польоту в космос.

Подобається Вам це чи ні, але ми щомісяця надаємо Вам звіти про виконану роботу, отримані досягнення, а також план робіт на наступний період. Ми намагаємося спрощувати звіти, виділяючи найважливішу інформацію. По секрету, одного разу наш звіт був аж на 121 сторінку, а клієнт пообіцяв, що ні сторінки не прочитає :) Та все ж ми із задоволенням поділимося всіма деталями реклами, якщо Вам це буде цікаво. Адже найкращий клієнт для нас – це клієнт, який знає, чого хоче.

Ми завжди на зв’язку
Абсолютно всі в нашій команді обожнюють свою роботу! І так сталося, що ми стали затятими трудоголіками. Саме цьому ми завжди на зв’язку. Нам не важливо, в якій країні Ви знаходитесь, адже ми можемо підтримувати зв'язок по Skype і за допомогою інших зручних для Вас месенджерів.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Нам не важко створити абсолютно будь-який сайт, дизайн або додаток. Ми цінуємо індивідуальність кожного і не любимо створювати шаблони, тому всі Ваші ідеї ми втілимо в якісному продукті.
72% клієнтів ми ніколи не бачили особисто
Наша співпраця проходить у вільній форма. Вам не потрібно бути прив’язаним до якогось певного місця або часу, щоб обговорити і запустити проект. В нашому розпорядженні Skype, Messenger, WeChat, E-mail, Telegram, Viber і телефон.