Бриф

Какая услуга вас интересует?*
Какой бюджет проекта?*

Какой желаемый срок запуска проекта?

Дополнительные пожелания
Загрузите материалы для ознакомления (если таковы имеются)
Контактное лицо (Ф.И.О.)*
Сфера деятельности
Ваш сайт (если есть)
Ваш номер телефона*
Ваш e-mail*

Перед створенням сайту дуже важливо скласти правильне і повне технічне завдання. Повне технічне завдання сайту в майбутньому не тільки призведе до ефективного результату, але і убезпечить клієнта від додаткових розтрат, а підрядника – від додаткових робіт.

Наша форма замовлення на цій сторінці – це тільки перший етап знайомства з вами. Після заповнення форми кожен проект ми розраховуємо індивідуально, вивчаючи всю передану інформацію і аналізуючи інтернет-ринок у вашій сфері.

Заповнивши форму, ви відразу отримаєте на пошту нашу презентацію, і найближчим часом ви отримаєте технічне завдання у вигляді пропозиції з термінами розробки та розрахунком вартості.

Ви можете вибрати відразу кілька послуг, і ми, виходячи з цього, зможемо підготувати для вас комплексну пропозицію: від розробки сайту до просування.

Чим більше інформації ви вкажете про свій проект, тим більш точне пропозицію ми зможемо скласти для вас. Після первинної пропозиції ми будемо додатково вести з вами переговори для уточнення додаткових деталей вашого бізнесу, після чого зможемо більше доповнити пропозицію до повного затвердження з обох сторін.