COSMIX

Комплексна маркетингова підтримка та розробка сайту

КОСМІКС – великий розважальний центр в Києві, який часто можна побачити у вітчизняних фільмах і серіалах, в якому часто відбуваються заходи різного типу від танцювальних конкурсів до концертів українських рок-груп. Розважальний центр включає в себе кілька зон: ресторан, караоке, банкетний зал, боулінг, більярд, ігрова дитяча зона і дитячий ресторан.  

Для розважального центру ми розробили сучасний сайт з потужним функціоналом. Дизайн сайту виконаний із зонуванням кожної послуги на окремих Лендінзі для просування не тільки РЦ в цілому, але й окремих зон. Для зручності відвідувачів центру ми розробили сучасний і зрозумілий календар подій, в якому відображаються всі події кожної зони з описом заходу і афішами, які інтегровані в слайдер і також діляться по слайдерам для зон. Також календар інтегрований з Google і всі події відображаються в пошуку.  

РЦ отримує повне маркетинг-обслуговування: від розробки і друку графічної реклами до SEO просування, контекстної реклами і SMM. Також ми допомагаємо планувати і організовувати заходи.

  Ще в РЦ проходять благодійні заходи для дітей, а також сам РЦ є організатором подібних заходах, в яких ми з задоволенням беремо участь.