China-ukraina

Создание сайта с интеграцией площадок Taobao, Tmall, 1688 и комплескное продвижение

China-Ukraina – проект, який познайомив нас з компанією OT Commerce і всією красою інтеграції з китайськими торговими майданчиками від Tmall до Taobao.

OT Commerce представляє собою платформу з обмеженням в дизайні. Вам просто дають 10 неадаптівних шаблонів на вибір, які відрізняються тільки колірною схемою. Тому перед нами стала непросте завдання – зробити для плоскої платформи з сухим дизайном нормальний UI / UX. Складність була не тільки в тому, що код платформи нам був раніше невідомий, але і сама структура була зроблена так, щоб сайт працював тільки на тих 10 сухих шаблонах з минулого.

З повною упевненістю в своїх силах ми почали з розробки правильного дизайну, для нас просто немає нічого неможливого 🙂 Після затвердження всіх макетів наші фахівці взялися за верстку і розбір функціоналу всієї CMS. До цього питання ми підійшли настільки серйозно, що до нас потім зверталися самі розробники CMS за послугою дизайну їх сайту. Так Так! Але, насправді, ми не могли інакше, тому що спочатку підхід до проекту був глобальний, і в цілях була ще реклама і SEO-оптимізація, з чим були великі проблеми в цій платформі.

В цілому з дизайном, версткою і програмуванням ми завершуємо проект через 31 день. По-іншому просто і бути не могло, адже це, по суті, наша фішка – зробити сайт за місяць. Ми запустили сайт і приступили до SEO-оптимізації, і вже через 3 місяці ми були в ТОПі по більш ніж 40-ка ключових запитах. Але замовлення сайт отримував вже в перші дні після запуску, так як ми запустили рекламу в комплексі і перші результати були від контекстної реклами.

Ми ніколи не зупиняємося на завершених завданнях, і в цьому випадку після кожного щомісячного звіту ми надавали рекомендації щодо покращення сайту у вигляді доопрацювання модулів, функціоналу та дизайну деяких елементів. Ми любимо своїх клієнтів і хочемо, щоб їх і наші досягнення не зупинялися на півдорозі до вершини успіху.