Як швидко стиснути зображення для Вашого сайту?

Зробіть це своєю звичкою, адже Google на це звертає увагу!

Як для звичайного користувача дуже важливо, щоб сайт завантажувався дуже швидко, так і для показників Google дуже важливий момент оптимізації зображень, оскільки це впливає на ранжування в пошуковій видачі. При створенні нового сайту веб-майстер повинен оптимізувати всі зображення, щоб Ви отримали сайт, який швидко завантажується і не має проблем з Google.

А як же бути далі? Все просто!

Ви повинні взяти за правило стискати все зображення перед завантаженням на сайт. Перший етап стиснення – це підтасування потрібного розміру зображення. Дуже часто буває так, що для сайту фотограф надає зображення з високою роздільною здатністю від 5000 пікселів і вагою понад 5 мегабайт. Такі зображення потрібно попередньо зменшити в візуальному редакторі. Максимальний рекомендований розмір зображення для завантаження на сайт не більш як 2200 пікселів. Така картинка буде добре виглядати на retina display.

Якщо зображення не використовується у великих масштабах, то розмір потрібно робити якомога менше, але при цьому враховувати, що ваш сайт будуть дивитися з ретини.

У нас є картинка відповідного розміру, що далі?

Далі її потрібно стиснути і, бажано, без втрати якості. Для стиснення Ви можете використовувати наступні онлайн ресурси.

Отже, 3 корисних ресурсу для стиснення зображень:


   
 1. Tinypng
   
 2. Jpegmini
   
 3. Optimizilla

  З усіх трьох я б рекомендував саме optimizilla, він більш універсальний і працює з групою зображень. Приблизний відсоток стиснення без втрати якості 60%. Тільки уявіть, що ваша сторінка з купою фото буде завантажуватися на 60% швидше, що не тільки доставить зручність вашим відвідувачам, але і Google не буде знижувати такі сторінки у видачі через обсяг.