Mnogostroy

Строительная компания Mnogostroy занимаеться дизайнерским ремонтом квартир под ключ. Мы разработали Фирменный стиль, логотип, сайт и продвигаем сайт.

Це саме той випадок, коли клієнт вперше стикається з рекламою бізнесу в інтернеті. Ми ж до цього питання завжди підходимо комплексно від постанови мети до виконання всіх вимог. В даному випадку метою було отримання нових клієнтів з іншого сегмента в інтернеті, а саме клієнтів, яким потрібні більші проекти.

Спершу ми збираємо всю інформацію в інтернеті про цю послугу і конкурентів, а потім робимо комплексну пропозицію: від брендинга до реклами. У підсумку на базі пропозиції ми складаємо технічне завдання.

Послуги, які були прописані в ТЗ:
  • Брендинг;
  • Розробка сучасного сайту;
  • Дизайн рекламних матеріалів;
  • Контекстна реклама PPC;
  • План акцій і пропозицій.


Даний проект був виконаний чітко в поставлені терміни, а саме 31 день. А адже це є нашою перевагою перед іншими компаніями. На перших етапах нам достатньо всього лише скласти точне технічне завдання і вчасно отримати всі необхідні матеріали для наповнення.

В результаті клієнт, який прийшов до нас для того, щоб просто замовити сайт, ще не замислюючись, як продавати послугу в інтернеті, отримав комплекс послуг інтернет-маркетингу і нових клієнтів для свого бізнесу, що вплинуло на розширення персоналу.