7 потрібних ресурсів для графічного і WEB дизайну

Напевно, самий популярний спосіб пошуку зображень в мережі – це Google картинки. На сьогодні це самий простий і доступний всім спосіб пошуку, в якому немає нічого складного – просто ввів потрібну назву в пошуковому рядку Google і вибрав розділ «картинки».

Мало хто знає, що, якщо вводити шукані картинки англійською, це допоможе отримати більший результат, а гнучкість настройки цього розділу за такими характеристиками як колір і розмір допоможуть ще швидше відшукати саме те саме зображення. Однак цей спосіб дуже примітивний, і в підсумку Ви отримаєте неунікальний контент для сайту або рекламного банера, до того ж ще і використовувався вже в вашому регіоні.

Де ж взяти якісні графічні зображення для сайту?
Купувати на стоках?

Купуючи контент на стоках, Ви практично йдіть від ризику отримати неунікальний контент і претензію автора. Одними з лідерів є shutterstock і depositphotos з найбільшою кількістю інформації у вигляді не тільки картинок, але і відео. Звичайно, такі ресурси Вам не продадуть одну картинку, а ціна вас явно злякає.

Якщо Ви вже досвідчений дизайнер, то у вас повинен бути там аккаунт, а якщо початківець, то краще згрупуватися з декількома однодумцями і використовувати один обліковий запис. Їли Ви не дизайнер і просто для себе хочете знайти картинку для статті або разової реклами, Вам простіше звернутися до того, хто має доступ до даних ресурсів або йти на безкоштовні стоки.

Безкоштовні стоки? Так такі є!
Можна сказати, що вони практично безкоштовні, оскільки на всіх цих стоках Вам будуть пропонувати окремий розділ платних фото і нав’язувати рекламу популярних стоків. Адже, по суті, для цього вони і створені – щоб підгодувати смачними картинками і залучити до величезної платній тарілці.

Отже, ось список найбільших умовно безкоштовних стоків зображень, ілюстрацій, мокап і іншої графіки.


   
 1. freepik
   
 2. vectoropenstock
   
 3. pixeden
   
 4. creativemarket
   
 5. all-free-download
   
 6. freevector
   
 7. vecteezy

  Описувати кожен стік окремо немає сенсу, так як вони всі працюють за одним принципом – це пошук і фільтр зображень. На кожному є реклама та платні розділи, але я б відзначив серед всіх один ресурс, який виділяється об’ємом і свіжістю фото: freepik – дуже потужний і великий ресурс. У ньому ви знайдете все: від якісних зображень до ілюстрацій і мокап в исходниках PSD, AI, EPS.